Сургалтанд хамрагдагсад

Овог, нэр Компани Албан тушаал Сургалтын байгууллага Гэрчилгээ авсан огноо
1 А. Нямдарь Банк Санхүүгийн Академи Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
2 Н. Энхтэмүүлэн Цемент Шохой ХК Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
3 Н. Ууганбат Сибирь Автозам ХХК Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
4 Х. Дашдаваа Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
5 А. Ганболд UPM Finance LLC Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
6 М. Мөнх-Өлзий Монголбанк Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
7 Т. Тэлмэн Монголбанк Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
8 З. Манлайбаатар Мастер Инвестмент Менежмент Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
9 Ч. Мөнхтуяа Монголиан Мортгэйж Фанд Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
10 Т. Хатантуул ХасБанк Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
11 Н. Энхмаа МИК ОССК ХХК Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
12 Б. Уранзаяа Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
13 П. Орхон Хаан банк Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
14 Д. Отгонням Номин Холдинг ХХК Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
15 Г. Баяндалай Капитал банк Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
16 У. Уянга Чингис Хаан Банк Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
17 А. Сэргэлэнтуяа Цемент Шохой ХК Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
18 Т. Мөнхзул Цемент Шохой ХК Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
19 Ч. Туул Цемент Шохой ХК Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
20 н. Мөнхсоёл Цемент Шохой ХК Банк Санхүүгийн Академи 2017-10-12
21 Ц. Энхжавхлан “Таксанд ТМЗ” ХХК Захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
22 Г. Уянгаа Голомт банк Нарийн бичиг Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
23 М. Цэнгэл “Амгалан ложистик” ХХК Захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
24 Т. Отгонцэцэг “Гео мастер” ХХК Ерөнхий ня-бо Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
25 Д. Оргилмаа “Сантис” сургалтын төв Ерөнхий захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
26 Э. Ренчиндорж “Мон-Атом” ХХК Санхүү хариуцсан захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
27 Б. Мөнхтуяа “Амьюс” ХХК Захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
28 Н. Мөнхзул “Эрдэнэ зоо транс” ХХК Захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
29 Д. Ганцоож Хувь хүн Төслийн удирдагч Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
30 Г. Ганбагана “Эх Монгол” групп Ерөнхий менежер Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
31 А. Анармаа “Түмэн шир” групп Гүйцэтгэх захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-30
32 Б. Ганчулуун "УБТЗ" ХНН Мэргэжил сургалт үйлдвэрлэлийн төв Захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
33 Л. Эрдэнэхүү "УБТЗ" ХНН Вагон ашиглалтын депо-1 Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
34 Д. Хүрэлтогоо "УБТЗ" ХНН Нийтийн хоолны төв Орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
35 Д. Ганболд "УБТЗ" ХНН Барилга ашиглалт, үйлчилгээний 3-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
36 Т. Рэнчиндаваа "УБТЗ" ХНН Барилга ашиглалт, үйлчилгээний 2-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
37 Ж. Энхтуяа "УБТЗ" ХНН Барилга ашиглалт, үйлчилгээний 1-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
38 Б. Нанзаддорж "УБТЗ" ХНН Мод боловсруулах үйлдвэр Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
39 С. Галсандорж "УБТЗ" ХНН Замын 1-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
40 Д. Эрдэнэсайхан "УБТЗ" ХНН Чулуун завод Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
41 Д. Ганбат "УБТЗ" ХНН Баянбуурал амралт Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
42 Д. Хорлоо "УБТЗ" ХНН Сайншанд татах хэсэг Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
43 Ж. Пүрэвсүрэн "УБТЗ" ХНН Тээврийн дээд сургууль Захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
44 Д. Батхүү Дохиолол холбооны 2-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
45 С. Еркегүл "УБТЗ" ХНН УБТЗ-ын Төв эмнэлэг Орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
46 Ц. Байгалмаа "УБТЗ" ХНН Төмөр бетон дэрний үйлдвэр Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
47 Д. Жигжид "УБТЗ" ХНН Дохиолол холбооны 1-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
48 Д. Хатанзориг "УБТЗ" ХНН Дохиолол холбооны 3-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
49 П. Оюунцэцэг "УБТЗ" ХНН Тасалбар худалдаалах төв Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
50 Ц. Алтансүх "УБТЗ" ХНН Эрчим хүч, ус хангамжийн 2-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17