Сургалтанд хамрагдагсад

Овог, нэр Компани Албан тушаал Сургалтын байгууллага Гэрчилгээ авсан огноо
1 О. Навчаа УБТЗ Замын даргын ажлын алба Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
2 Д. Нарантуяа УБТЗ Зорчигч тээврийн алба Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
3 Ц. Болдбаатар УБТЗ Дохиолол холбоо, сулжээ, эрчим хүчний алба Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
4 Д. Батдорж УБТЗ Зүтгүүрийн аж ахуйн алба Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
5 Б. Константин Рэмович УБТЗ Замын аж ахуйн алба Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
6 Ц. Лувсан УБТЗ Тээвэр зохион байгуулалтын алба Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
7 Н. Адъяа УБТЗ Тээврийн хяналтын алба Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
8 Х. Амгалан УБТЗ Замын даргын зөвлөх Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
9 Ш. Нямсүрэн УБТЗ Замын ерөнхий инженерийн орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
10 У. Светлана Яковлевна УБТЗ Эдийн засаг, санхүү хариуцсан замын орлогч дарга бөгөөд санхүү нягтлан бодох бүртгэлийн албаны дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
11 Д. Батбаатар УБТЗ Суурь бүтэц хариуцсан замын орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
12 Г. Николай Алексеевич УБТЗ Хөдлөх бүрэлдэхүүн хариуцсан замын орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
13 Ч. Цогтбаяр УБТЗ Хөдөлгөөний аюулгүй байдал, хариуцсан замын орлогч даргын үүрэг гүйцэтгэгч Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
14 Л. Халтар УБТЗ Тээвэрлэлт, хөдөлгөөн хариуцсан замын орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
15 М. Александр Романович УБТЗ Замын ерөнхий инженер Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
16 М. Игорь Васильевич УБТЗ Замын орлогч I дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
17 Д. Жигжиднямаа УБТЗ Замын дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-24
18 Б. Ганчулуун "УБТЗ" ХНН Мэргэжил сургалт үйлдвэрлэлийн төв Захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
19 Л. Эрдэнэхүү "УБТЗ" ХНН Вагон ашиглалтын депо-1 Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
20 Д. Хүрэлтогоо "УБТЗ" ХНН Нийтийн хоолны төв Орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
21 Д. Ганболд "УБТЗ" ХНН Барилга ашиглалт, үйлчилгээний 3-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
22 Т. Рэнчиндаваа "УБТЗ" ХНН Барилга ашиглалт, үйлчилгээний 2-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
23 Ж. Энхтуяа "УБТЗ" ХНН Барилга ашиглалт, үйлчилгээний 1-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
24 Б. Нанзаддорж "УБТЗ" ХНН Мод боловсруулах үйлдвэр Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
25 С. Галсандорж "УБТЗ" ХНН Замын 1-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
26 Д. Эрдэнэсайхан "УБТЗ" ХНН Чулуун завод Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
27 Д. Ганбат "УБТЗ" ХНН Баянбуурал амралт Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
28 Д. Хорлоо "УБТЗ" ХНН Сайншанд татах хэсэг Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
29 Ж. Пүрэвсүрэн "УБТЗ" ХНН Тээврийн дээд сургууль Захирал Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
30 Д. Батхүү Дохиолол холбооны 2-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
31 С. Еркегүл "УБТЗ" ХНН УБТЗ-ын Төв эмнэлэг Орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
32 Ц. Байгалмаа "УБТЗ" ХНН Төмөр бетон дэрний үйлдвэр Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
33 Д. Жигжид "УБТЗ" ХНН Дохиолол холбооны 1-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
34 Д. Хатанзориг "УБТЗ" ХНН Дохиолол холбооны 3-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
35 П. Оюунцэцэг "УБТЗ" ХНН Тасалбар худалдаалах төв Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
36 Ц. Алтансүх "УБТЗ" ХНН Эрчим хүч, ус хангамжийн 2-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
37 С. Эрдэнэбаатар "УБТЗ" ХНН Эрчим хүч, ус хангамжийн 1-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
38 Б. Наранбат "УБТЗ" ХНН Вагон ашиглалтын депо-3 Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
39 Ч. Энхээ "УБТЗ" ХНН Аялал жуулчлалын төв Менежер Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
40 Н. Баттөр "УБТЗ" ХНН Авто тээвэр үйлчилгээний төв Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
41 Ш. Гантулга "УБТЗ" ХНН Зорчигчийн вагон депо-2 Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
42 Ч. Туяа "УБТЗ" ХНН Хүүхдийн сектор Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
43 Г. Энхмаа "УБТЗ" ХНН Улаанбаатар худалдааны төв Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
44 Б. Даваасүрэн "УБТЗ" ХНН Сүхбаатар өртөө Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
45 Б. Бат-Эрдэнэ "УБТЗ" ХНН Чойр өртөө Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
46 Л. Жаргалсайхан "УБТЗ" ХНН Замын 6-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
47 Н. Баясгалан "УБТЗ" ХНН Эрдэнэт өртөө Орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
48 Б. Ууганбаяр "УБТЗ" ХНН Дархан татах хэсэг Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
49 Г. Батхүү "УБТЗ" ХНН Багануур өртөө Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
50 Л. Биндэръяа "УБТЗ" ХНН Улаанбаатар зорчигч үйлчилгээний төв буудал Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17