Сургалтанд хамрагдагсад

Овог, нэр Компани Албан тушаал Сургалтын байгууллага Гэрчилгээ авсан огноо
1 Э. Мягмардорж Сэргээгдэх эрчим хүч үйлдвэрлэгчдийн холбоо ЕНБД Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2019-04-06
2 H. SHANJUN BAY ТУЗ гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
3 L. YU-FEI BAY ТУЗ гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
4 T. CHIN-KUN BAY ТУЗ гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
5 K. CHENG-CHUAN BAY ТУЗ гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
6 T. TZU-HSIANG BAY ТУЗ гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
7 Y. MONTGOMER BAY ТУЗ гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
8 Ц. Оюунтуяа BAY ТУЗ гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
9 Ч. Минжмаа Гаули ҮЦК Дотоод аудит Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
10 Б. Отгонбаатар BAY CFO Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
11 П. Очирхуяг BAY GM Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
12 Т. Баярмаа "Ард капитал групп ҮЦК" ХХК Аналист Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
13 Д. Ундармаа Хүннү Эмпайр Дилер Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
14 Ж. Батсуурь Барилга, хот байгуулалтын яам Зохицуулах зөвлөлийн дарга Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
15 С. Оргилмаа "Нэйшнл Инвэстмент Менежмент" ХХК Гүйцэтгэх захирал Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2019-03-30
16 Ё. Ганчимэг УБХБ Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
17 Б. Дашдаваа УДБЭТ Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
18 Б. Мөнхнасан Монгол Банк Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
19 Ч. Намжилмаа Монголын Банкны Холбоо Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
20 А. Ёндонжамц Эрдэмт Шонхор ХХК Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
21 Б. Ангараг ДҮТ ХХК Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
22 У. Мөнхзул КАПИТРОН БАНК Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
23 А. Доржготов Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
24 Б. Цолмон Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
25 Б. Ганзориг Хөвсгөл аймаг Засаг даргын тамгын газар Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
26 Б. Цэлмэгтуяа Хөвсгөл аймаг Засаг даргын тамгын газар Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
27 Т. Дуламрагчаа ГОЛОМТ БАНК Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
28 Г. Зориг ГОЛОМТ БАНК Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
29 А. Хаумдас Ашигт малтмалын судалгаа, сурталчилгаа мэдээлэлийн төв ТББ Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
30 П. Мандхай ҮХОБ Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
31 Ц. Энхжаргал ГОЛОМТ БАНК Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
32 У. Гүндэгмаа Хөгжил Финанс ББСБ Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
33 Б. Энхмаа Алтан бумба санхүүгийн нэгдэл Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
34 Б. Бат-Эрдэнэ Алтан бумба санхүүгийн нэгдэл Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
35 Б. Ундрах-Эрдэнэ Алтан бумба санхүүгийн нэгдэл Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
36 Ч. Эрдэнэдалай Алтан бумба санхүүгийн нэгдэл Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
37 А. Баасанжав Шүүхийн ерөнхий зөвлөл Банк Санхүүгийн Академи 2019-03-29
38 С. Толя Зам тээврийн яам Зөвлөх Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
39 Б. Бямбадэлгэр БПСБ ХХК Менежер Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
40 Ж. Эрдэнэцэцэг Өсөх прогресс ХХК Захирал Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
41 H. Thomas Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
42 Н. Амарсайхан Зам тээврийн яам Зөвлөх Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
43 Б. Баяржаргал Эрчим хүчний яам Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
44 Б. Санчирдорж Эрчим хүчний яам Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
45 Г. Ганхүү Уул уурхай, хүнд үйлдвэрийн яам Газрын дарга Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
46 М. Эрдэнэбат МҮОНРТ Программ хэлтсийн дарга Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
47 Х. Ууганбаяр Дарханы төмөрлөгийн үйлдвэр ХК Тээвэр борлуулалтын хэлтсийн дарга Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
48 П. Сарангэрэл Эрчим хүчний яам Хэлтсийн дарга Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
49 Б. Шүр-Эрдэнэ Эрчим хүчний яам Сайдын ажлын алба Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24
50 Б. Батсайхан Адуун чулуун ХК ТУЗ-н Гишүүн Удирдлагын академын дэргэдэх, төлөөлөн удирдах зөвлөлийн хараат бус гишүүдийн холбоо 2019-03-24