Сургалтанд хамрагдагсад

Овог, нэр Компани Албан тушаал Сургалтын байгууллага Гэрчилгээ авсан огноо
1 С. Эрдэнэбаатар "УБТЗ" ХНН Эрчим хүч, ус хангамжийн 1-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
2 Б. Наранбат "УБТЗ" ХНН Вагон ашиглалтын депо-3 Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
3 Ч. Энхээ "УБТЗ" ХНН Аялал жуулчлалын төв Менежер Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
4 Н. Баттөр "УБТЗ" ХНН Авто тээвэр үйлчилгээний төв Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
5 Ш. Гантулга "УБТЗ" ХНН Зорчигчийн вагон депо-2 Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
6 Ч. Туяа "УБТЗ" ХНН Хүүхдийн сектор Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
7 Г. Энхмаа "УБТЗ" ХНН Улаанбаатар худалдааны төв Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
8 Б. Даваасүрэн "УБТЗ" ХНН Сүхбаатар өртөө Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
9 Б. Бат-Эрдэнэ "УБТЗ" ХНН Чойр өртөө Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
10 Л. Жаргалсайхан "УБТЗ" ХНН Замын 6-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
11 Н. Баясгалан "УБТЗ" ХНН Эрдэнэт өртөө Орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
12 Б. Ууганбаяр "УБТЗ" ХНН Дархан татах хэсэг Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
13 Г. Батхүү "УБТЗ" ХНН Багануур өртөө Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
14 Л. Биндэръяа "УБТЗ" ХНН Улаанбаатар зорчигч үйлчилгээний төв буудал Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
15 Д. Эрдэнэбат "УБТЗ" ХНН Төв засварын үйлдвэр Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
16 Н. Лхагвадорж "УБТЗ" ХНН Зам засварын машин станц Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
17 Т. Үржин "УБТЗ" ХНН Зүүнхараа өртөө Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
18 Б. Дамбадаржаа "УБТЗ" ХНН Замын-Үүд өртөө Ерөнхий инженер Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
19 С. Бямбасайхан "УБТЗ" ХНН Сайншанд өртөө Орлогч дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
20 Э. Болор-Оргил "УБТЗ" ХНН Ачиж буулгах тээвэр экспедицийн механикжсан анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
21 Б. Дашравдан "УБТЗ" ХНН Замын 2-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
22 А. Оргодол "УБТЗ" ХНН Замын 4-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
23 Б. Ариунболд "УБТЗ" ХНН Замын 3-р анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
24 Г. Цогтбаатар "УБТЗ" ХНН Замын-Үүд дахь шилжүүлэн ачих анги Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
25 Ч. Өнөрбилэг "УБТЗ" ХНН Дархан худалдааны төв Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
26 Ө. Батзориг "УБТЗ" ХНН "Ган зам пресс" төв Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
27 Ц. Зул "УБТЗ" ХНН Толгойт өртөө Дарга Монголын Үндэсний Худалдаа Аж Үйлдвэрийн Танхим 2017-09-17
28 Б. Баатар Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
29 Ц. Мэндбаяр "Фротиер лэнд групп" ХК ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
30 Г. Санжаасүрэн "Фротиер лэнд групп" ХК ТУЗ-ийн нарийн бичиг Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
31 Б. Тунгалаг Усжуулалт ХК ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
32 Л. Отгонбаяр Усжуулалт ХК ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
33 Б. Бархасбадь Усжуулалт ХК ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
34 М. Мандах Усжуулалт ХК ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
35 Э. Баяржаргал Усжуулалт ХК ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
36 Ж. Болд Усжуулалт ХК ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
37 Е. Булгансайхан Сор ХК гүйцэтгэх захирал Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
38 Д. Мөнхдэлгэр Блю скай кашмер ХХК Ерөнхий захирал Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
39 Б. Габит Соломон инвестмент ББСБ ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
40 Г. Содчимэг Соломон инвестмент ББСБ ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
41 Э. Үүрийнцолмон Соломон инвестмент ББСБ ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
42 Д. Билгүүн Соломон инвестмент ББСБ ТУЗ-ийн гишүүн Монголын үнэт цаасны арилжаа эрхлэгчдийн холбоо 2017-09-15
43 Б. Тулга Үндэсний Хөрөнгө Оруулалтын Банк Гүйцэтгэх захирал Банк Санхүүгийн Академи 2017-05-25
44 Г. Батсүх Хөгжлийн банк АПХУГ ХОБЗХ Захирал Банк Санхүүгийн Академи 2017-05-25
45 Д. Бэхбат Түмэнцогт Хөгжил ТББ ТУЗ-ийн гишүүн Банк Санхүүгийн Академи 2017-05-25
46 М. Балдорж Эрчим хүчний яам мэргэжилтэн Банк Санхүүгийн Академи 2017-05-25
47 Я. Түвдэндорж Чингис Хаан Банк Ерөнхий захирал Банк Санхүүгийн Академи 2017-05-25
48 С. Сандагдорж Чингис Хаан Банк Гүйцэтгэх захирал Банк Санхүүгийн Академи 2017-05-25
49 Г. Урантогос ОРХОН ХӨГЖИЛ ХК ТУЗ-ийн НБД Банк Санхүүгийн Академи 2017-05-25
50 М. Чингүн Монгол Даатгал ХХК ТУЗ-ийн хараат бус гишүүн Банк Санхүүгийн Академи 2017-05-25